parkovacie senzory

Každý z nás zvláda parkovanie po svojom. Aj keď viete cúvať, parkovať niekedy sa však pomoc zíjde.

Vďaka akustickému parkovaciemu senzorovému systému viete parkovať presnejšie a komfortnejšie. Akustický signál Vás upozorňuje na každú prekážku za vozidlom a v kombinácií s cúvacou kamerou dodáva Vášmu cúvaniu, parkovaniu pohodlie a predovšetkým istotu. So svojím autom zaparkujete hlavne bezpečne aj na miestach, kde rozhoduje každý centimeter.

Cúvacie kamery

Určite neraz ste sa ocitli v situácii, kedy ste si neboli istý kam cúvate. Vplyvom tmy, nepriaznivého počasia, hmly alebo zahmleným oknám sa cúva ťažšie

Predovšetkým je cúvacia kamera aj bezpečnostným prvkom a dnes už štandardnom pri nových vozidlách. Nik z Vás predsa nechce spôsobiť škodu na zdraví alebo majetku iných. Pri parkovaní Vám kamera umožní vidieť priestor za vozidlom a tým parkovať aj na ťažšie dostupných miestach. S cúvacou kamerou bude pre Vás parkovanie komfortne a jednoduché.

bezpečnostné kamery

Chcete mať priestor v okolí Vášho auta pod kontrolou aj v prípade, že nie ste pri vozidle?

Bezpečnostné kamery ponúkajú riešenie či už proti záškodníkom ako aj pri samotnej jazde autom nakoľko plnia funkciu čiernej skrinky. Od samotného naštartovania sa jazda vozidlom nahráva na úložné miesto. Záznam si viete kedykoľvek stiahnuť a prehrať. V prípade dopravnej nehody je vedený aj video záznam o jej priebehu.

obrazovky pre vaše ratolesti

Cestujete s deťmi a ich neposednosť Vás rozptyľuje od bezpečného vedenia Vášho vozidla? Potrebujete Vaše deti zaujať a my Vám ponúkame riešenie.

Multimediálne obrazovky v hlavových opierkach pre pasažierov sediacich na zadných sedadlách sú tu pre Vás. Vašim deti môžu sledovať obľúbené rozprávky, filmy, seriály a Vy sa sústreďte na cestu..

 

Dezinfekcia ozónom GRátis

Ku každému servisnému úkonu u nás dostanete grátis kompletnú dezinfekciu Vášho vozidla ozónovou technológiou, ktorá je v súčasnosti najúčinnejším dezinfekčným prostriedkom. 

  • likviduje baktérie a plesne a hmyz
  • odstraňuje všetky pachy (zatuchnutie, zápach cigariet a pod.)
  • nespôsobuje alergie a dýchacie problémy
  • dostane sa do všetkých miest vrátane čalúnenia