Centrálnou multimediálnou a hudobnou jednotkou vozidla tzv. srdcom je autorádio.
V dnešnej dobe je na trhu množstvo druhou autorádii. Na túto tému by sa dalo rozprávať na celé dni.
Základom je kvalitný výber, pretože nie všetky autorádia sú akusticky, hardvérovo a funkcionálne prepracované.

multimediálne autorádia

Inštalujeme dotykové autorádia s modernými funkciami CarPlay, MirrorLink, navigáciou, bluetooth telefonovaním, USB rozhraním, kamerovými vstupmi a internetovým pripojením Wifi.

V tejto oblasti Vám radi pomôžeme a zvolíme čo najlepšie riešenie podľa Vašich priani so zachovaním všetkých komfortných funkcií, ktoré má Vaše vozidlo.

reproduktory, subwoofery, zosilňovače

Chcete posunúť hudobný level vášho vozidla na vyššiu úroveň?
Prípadne Vám nefunguje audiosústava v automobile tak ako má?

 Každý zvukový prvok vo vozidle má svoje opodstatnenie. Preto prichádzame s riešeniami a konkrétnymi audio sústavami priamo na mieru Vášho auta. Reproduktory do auta vyberáme predovšetkým podľa niekoľkých kritérií ako sú typ, rozmer, akustické parametre, spôsob zapojenia. Zosilňovač zlepší celkový hudobný prejav a subwoofer doplní spodné pásmo a dodá zvuku poriadny bass efekt.

vytlmenie vozidla

V dnešnej dobe výrobcovia automobilov šetria kde sa len dá. Väčšina týchto automobilov nemá žiadnu zvukovú izoláciu. Dôsledkom toho je vznik hluku a nežiaducich vibrácii v interiéri vozidla pri vyšších rýchlostiach.

Ak je Vašim cieľom kvalitný a čistý zvuk reproduktorov bez vytlmenia to nepôjde. Vaše auto bude mať úplne iný zvukový prejav než doteraz.

Ďalším dôvodom je taktiež množstvo vibrácii od kolies, motora, náprav, výfuku a pod. ktoré sa prenášajú do karosérie auta. Vytlmenie vozidla spevní karosériu, čim zabraní jej kmitaniu a potláča hluk.

V prvom kroku sa na vnútornú časť karosérie aplikuje butylkaučukový antivibračný materiál s hliníkovou fóliou, v druhom kroku sa inštaluje tlmiaci materiál, ktorý znižuje samotný hluk. Ak Vás práve toto trápi navštívte nás v našej audio dielni.

Sme Vám k dispozícii.

 

Dezinfekcia ozónom GRátis

Ku každému servisnému úkonu u nás dostanete grátis kompletnú dezinfekciu Vášho vozidla ozónovou technológiou, ktorá je v súčasnosti najúčinnejším dezinfekčným prostriedkom. 

  • likviduje baktérie a plesne a hmyz
  • odstraňuje všetky pachy (zatuchnutie, zápach cigariet a pod.)
  • nespôsobuje alergie a dýchacie problémy
  • dostane sa do všetkých miest vrátane čalúnenia