Centrálne zamykanie

Centrálne zamykanie v prvom rade zvyšuje zabezpečenie vozidla. Ak Vaše vozidlo nemá centrálne zamykanie radi Vám pomôžeme a túto funkciu do vášho vozidla nainštalujeme.

V prípade ak centrálne zamykanie máte, ale nefunguje jeho činnosť správne sme tu takisto pre Vás. Čas servisného úkonu závisí od náročnosti daného problému.

elektrické sťahovanie okien

Vekom stárne a opotrebovaním sa aj mechanizmus sťahovania okien ničí až prestane správne fungovať. V takomto prípade Vám pomôžeme a daný problém servisne opravíme k plnej funkčnosti.

vyhrievanie sedadiel

Je oveľa príjemnejšie sadnúť si na vyhriate sedadlo, než čakať kým sa zohreje celé auto. V zimnom období neoceniteľná komfortná funkcia. Vaša sedačka sa po niekoľkých minútach nahreje na požadovanú teplotu. Vďaka ohrevu s karbónovými vláknami si túto komfortnú funkciu môžete užívať aj Vy. 

Samotná montáž je určená pod pôvodné čalúnenie sedačky vozidla a nijako vizuálne nenarúša pôvodný interiér. V tomto smere spolupracujeme s profi autočalúnikom.

 

Dezinfekcia ozónom GRátis

Ku každému servisnému úkonu u nás dostanete grátis kompletnú dezinfekciu Vášho vozidla ozónovou technológiou, ktorá je v súčasnosti najúčinnejším dezinfekčným prostriedkom. 

  • likviduje baktérie a plesne a hmyz
  • odstraňuje všetky pachy (zatuchnutie, zápach cigariet a pod.)
  • nespôsobuje alergie a dýchacie problémy
  • dostane sa do všetkých miest vrátane čalúnenia