led denné svietenie

Potreba celodenného svietenia sa najčastejšie rieši pomocou led svetiel. Dnes už sú súčasťou predovšetkým nových modelov vozidiel. Ak ale nemáte denné svietenie radi Vám s tým pomôžeme.

Samotných typových možností je niekoľko. Existujú univerzálne led denné svietenia alebo aj špecifické pre konkrétny typ vozidla.

Hlavnou výhodou led denného svietenia je energetická nenáročnosť inak povedané led denné svietenie má oveľa nižšiu spotrebu energie a vyššiu životnosť.

 

LED projektory
do dverí

Pre nadšencov týchto dverových projektorov ponúkame montážne práce s komplet osadením do čalúnenia dverového tapacíru. Po otvorení dverí sa na zemi zobrazí logo automobilovej značky vášho vozidla.

Hlavné svetlomety

Nesvietia Vám predné svetlomety tak ako by ste chceli? Máte vypálenú výbojku alebo Vám odišla xenónová výbojka? Aj tieto problémy vieme odstrániť prípadne vylepšiť k Vašej spokojnosti. Navštívte nás v našej dielni a radi Vám bezplatne poradíme

LED pracovné svetlá, Offroad rampy

Pre milovníkov offroad vozidiel, poľovníkov, lesníkov, aj mnohých nadšencov kvalitného osvetlenia realizujeme inštalácie prídavných LED svetelných rámp a pracovných svetiel. Taktiež realizujeme montáže pracovných led svetiel pre majiteľov pracovných strojov: bagrov, nakladačov, traktorov a pod. Potrebujete pracovať so strojom aj za tmy? Led reflektory Vám osvietia pracovný priestor Vášho stroja.

 

Dezinfekcia ozónom GRátis

Ku každému servisnému úkonu u nás dostanete grátis kompletnú dezinfekciu Vášho vozidla ozónovou technológiou, ktorá je v súčasnosti najúčinnejším dezinfekčným prostriedkom. 

  • likviduje baktérie a plesne a hmyz
  • odstraňuje všetky pachy (zatuchnutie, zápach cigariet a pod.)
  • nespôsobuje alergie a dýchacie problémy
  • dostane sa do všetkých miest vrátane čalúnenia